O mně/certifikát

Vítejte, jsem Pája a ruční práce je můj koníček

Jak to vše začalo

Můj úplně první výrobek byl pro mého syna, když se narodil (rok 2012). Na internetu jsem viděla pěkný mráček na zavěšení. Visely z něj barevné kapičky, ale z čeho jsou vystřižené? Začalo pátrání a shánění po potřebném materiálu. V té době jsem o filcu četla poprvé. Našla jsem prodejce a za chvíli už visel mráček s kapičkami nad postýlkou. Zamilovala jsem si poctivou ruční práci a tu kreativitu okolo, kterou často i tohle řemeslo obnáší.

Nyní vyrábím dekorace, především pro děti do dětského pokoje. Fantazii se meze nekladou, snažím se vždy vyjít vstříc. 

Postupně budu přidávat i jiné výrobky a produkty, na které se můžete těšit.

 

Kousátka a klipy na dudlíky

Líbila se mi myšlenka, že budu vyrábět další věc, kterou budou děti milovat. 

Trvalo několik měsíců, než jsem dostala do rukou tolik důležitý dokument, kde je napsáno: "Na základě provedených zkoušek lze konstatovat, že Klip na dudlík a kousátka vyhovují normativním požadavkům." Moje kousátka a klipy na dudlíky prošly testováním na JEDNIČKU! 

 

Zde je můj protokol o testování:

Certifikát

Poznatky a informace dnešní doby:

Některá kousátka se vyrábí bez testování, s nebezpečnými tvary. Klipy na dudlíky se dělají s nepovolenou délkou šňůrky, používají se netestované komponenty, které mohou obsahovat ftaláty a jiné. Nejsou otestované mechanické zkoušky, zda je výrobek bezpečný... tohle je jen výtažek toho, na co se ve většině případů vůbec nemyslí.

Proto prosím vybírejte výrobce pečlivě.