Dřevěná skládačka duha blue

Akce Výprodej
579 Kč –20 %
Dřevěná skládačka duha blue
579 Kč –20 % 463 Kč
Skladem (2 ks)

Dřevěná duha je dřevěná stohovací věž ve tvaru krásné duhy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Děti si současně hrají a učí se s těmito půlkruhovými tvary. Mohou skládat oblouky nebo používat svou představivost k vytváření všech druhů výtvorů. Jako například železniční tunel, domek pro malé panenky nebo mosty pro auta. Možností je nekonečně mnoho!

 

Dřevěná skládačka DUHA - v růžové barevné kombinaci, holandské značky Little Dutch. To je stylová edukační hračka s mnoha herními možnostmí:

  • obahuje: 7 barevných oblouků duhy + střed.
  • může být využita jako dřevěná skládačka "pyramida" (na výšku) / květina (na ležato), balanční hra (2 verze: skládání na výšku/ skládání jako mističky), nebo jako garáž, mosty či tunel pro autíčka....
  • při hře podporuje rozvoj motoriky, představivosti a myšlení (logiky a myšlenkových postupů) - nácvik: a.) porovnání velikosti - větší/menší oblouk duhy; b.) určení logiky pořadí skládání - od nejmenší po největší/od největší po nejmenší; c.) učení barev.
  • dřevěné hračky jsou nestárnoucí klasikou, prověřenou doslova stovkami generací! Mezi jejich hlavní výhody patří: odolnost (...hračky často přežijí i několik generací) a ekologie(dřevo je přírodní materiál),
  • vyrobený firmou Tiamo - holandský výrobce hraček s více než 60-ti letou tradicí na trhu - speciálně pro značku Litte Dutch.
  • pro výrobu dřevěných hraček Little Dutch je používáno výhradně kvalitní dřevo a zdravotně nezávadné barvy.
  • baleno v designové krabičce - skvěle se hodí i jako dárek!

Určeno dětem: 12m+.

Orientační rozměry: složená jako duha bez mezer cca 25x12cm. Rozměry oblouků duhy: nejmenší 10x5cm/ největší 25x12cm.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: